Výroba Truhlářství Václav Chmelík je zaměřena na dřevěná eurookna, vnitřní i vchodové dveře a další truhlářské práce jako je výroba dřevěnných schodišť nebo bytových doplňků. Cílem je vyhotovení výrobku v nejvyšší možné kvalitě přesně podle přání a potřeb zákazníka.

 

Okna, dveře nebo třeba garážová vrata nejen vyrobím, ale také Vám je přivezeme a vlastnoručně namontujeme. Můžete se tak spolehnout na špičkovou kvalitu nejen oken, ale i celého usazení okenních rámů, případně dveří, zárubatd. Už není třeba oslovovat další řemeslníky, se mnou máte všechny služby v ceně. A protože počítám se vším, je samozřejmostí i případná demontáž stávajících oken a dalších stavebních výplní.

Všechny výrobky vyrábím v rozměrech přesně daných Vašimi potřebami,vždy Vám rád poradím s vhodným typem. U každého okna, či dveří je kladen důraz na originální a jedinečné zpracování. Používám pouze kvalitní materiály, ať už jde o dřevo nebo různé tmely, silikony a lepidla či zasklení dvojsklem nebo trojsklem. Povrch je upraven ekologicky nezávadnými barvami. 

Ke každému zákazníkovi  přistupuji s maximální individuální péčí. Rád se podívám na Vaši stavbu, osobně zjistím přesné rozměry všech stavebních otvorů a navrhnu to nejlepší řešení přímo pro Vás. Cena vždy odpovídá odvedené práci.Samozřejmostí je i dovoz zdarma po celé České republice a prodloužená pětiletá záruka na všechny výrobky.

 

Technologie - okna

Technologie - dveře, vrata